نتایج جستجو برای عبارت :

ناباورانه‌ترین پگاه

اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
دانلود رمان اسطوره اثر پگاه با فرمت های PDF ، Apk و ePub با لینک مستقیم و رایگان
رمان اسطوره درباره دختری دانشجو است به نام شاداب که در ترم سه رشته مهندسی عمران در دانشگاه تهران درس میخونه. وضعیت مالی خانواده شاداب ضعیف است و برای گذران زندگی مجبور میشه در کنار تحصیل به دنبال کاری نیمه وقت بگرده.
ادامه مطلب
عرضه اولیه"کلر"
چهارشنبه 16 بهمن، 15 درصد از سهام کلر پارس شامل 49 میلیون و 125 هزار سهم با محدوده قیمتی 2800 تا 2950 تومانی هر سهم
و سهمیه 80 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار دوم فرابورس عرضه اولیه
می شود .
افزایش سرمایه غگلستاشرکت پگاه گلستان تصویب کرد سرمایه اسمی
12 میلیارد تومانی با 409 درصد و از محل تجدید ارزیابی دارایی ها ثابت
(زمین) به بیش از 61.1 میلیارد تومان برساند.
غشان
شرکت پگاه خراسان درخصوص برنامه افزایش سرمایه 744 درصدی از محل تجدید ارزیاب
دانلود فیلم نبات با لینک مستقیم 
فیلم ایرانی نبات ساخته پگاه ارضی
پخش سه شنبه 1 بهمن از یوز دی ال …
دانلود فیلم نبات
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : نبات
 گروه فیلم: اجتماعی
محصول سال : 1396
محصول کشور : ایران
تهیه کننده : هوشنگ نوراللهی
نویسنده : پگاه ارضی
کارگردان : پگاه ارضی
بازیگران : شهاب حسینی , نازنین فراهانی , ستایش محمودی و….
خـلـاصــــه داسـتـان
سعید مرد چهل و چهار ساله ای که همسرش را سال ها پیش در یک سانحه از دست داده
دانلود فیلم نبات
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـتـان
دانلود فیلم نبات
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـتـان
دانلود فیلم نبات
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـتـان
دانلود فیلم ایرانی هفت ماهگی
دانلود رایگان فیلم با کیفیت اصلی و لینک مستقیم در رسانه تی وی سریال
    ژانر فیلم : اجتماعی,درام    محصول کشور : ایرانی    امتیاز : 70 از 100 امتیاز    زبان فیلم : فارسی    کارگردان : هاتف علیمردانی    مدت زمان : 87    سال انتشار : 1395    کیفیت : 1080p,480p,720p    ستارگان : باران کوثری,پگاه آهنگرانی,حامد بهداد,بهناز جعفری ,پگاه آهنگرانی
داستان فیلم با ژانری درام و اجتماعی درباره ی زنی بنام رعنا است که ماه های آخر بارداری خود
از دفتر کارشناس گروه که اومدیم بیرون پگاه گفت یه دقیقه بیا بریم طبقه بالا. گفتم بالا بریم چیکار؟ گفت بیا می‌خوام یه چیزی رو نشونت بدم. یه لبخند خیلی درخشنده هم تو کل صورتش پخش شده بود. رفتیم بالا و من هم‌چنان که منتظر بودم ببینم پگاه می‌خواد چیکار کنه، دیدم پگاه با همون لبخندش یه نگاه به دور تا دور سالن انداخت و بعد به من نگاه کرد و خندید! یه جوری که حس کردم منتظر دیدن یه نفره. ازش پرسیدم چی شده؟ چی رو می‌خواستی نشونم بدی؟ با خنده گفت بعداً به
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
از دفتر کارشناس گروه که اومدیم بیرون پگاه گفت یه دقیقه بیا بریم طبقه بالا. گفتم بالا بریم چیکار؟ گفت بیا می‌خوام یه چیزی رو نشونت بدم. یه لبخند خیلی درخشنده هم تو کل صورتش پخش شده بود. رفتیم بالا و من هم‌چنان که منتظر بودم ببینم پگاه می‌خواد چیکار کنه، دیدم پگاه با همون لبخندش یه نگاه به دور تا دور سالن انداخت و بعد به من نگاه کرد و خندید! یه جوری که حس کردم منتظر دیدن یه نفره. ازش پرسیدم چی شده؟ چی رو می‌خواستی نشونم بدی؟ با خنده گفت بعداً به
دانلود رایگان فیلم سینمایی نبات
فیلم ایرانی نبات محصول ۱۳۹۶ به کارگردانی پگاه ارضی
کارگردان: پگاه ارضی | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1 بهمن ماه 1398
مدت زمان: 93 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت فیلم: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: هوشنگ نوراللهی
خلاصه داستان: سعید، مرد چهل و چهار ساله‌ای که همسرش را سال‌ها پیش در یک سانحه از دست داده، با دختر دوازده ساله‌اش نبات زندگی آرام و شیرینی را در تهران س
دختر جوانی بر اثر سانحه تصادف زیبایی خود را از دست داد .چند ماه بعد ناباورانه نامزدش هم کور شدموعد عروسی فرا رسیدمردم میگفتند؛چه خوبعروس نازیبا همان بهتر که شوهرش هم نابینا باشد۲۰ سال بعد از ازدواج ؛زن از دنیا رفت،مرد عصایش را کنار گذاشتو چشمانش را باز کرد
مرد هیچ‌وقت نابینا نبود...!
او فقط مَــرد بود
شک نکن " دنیا همین است:.مرد بودن " دَرد " دارد ..... نامرد بودن " کـِـیـــف " !!
آه ای بهار عاشقی
ای غریب ناکجا...
آی ای نسبم صبحگاه من
این منم در این غروب بی کسی
(دریچه آه می کشد
تو از کدام راه می رسی...؟)۱

آی...
قصه های جز خدا کسی نبود!
غریبه ام در این سرا
نگاه کن به شعر من...
نگاه تو چه مست می کند مرا

آی ای طلوع هر پگاه من
در این غروب نا کجا
نیامده چه زود می روی...
آفتاب من...!

شاعر : عینک

۱: تضمین شده از هوشنگ ابتهاج
سنگهای قبر آرامستانها سنگ نوشته  هایی دارد که خواندن آنها عبرت آموز  است
حتی به جای کلمات معمول تاریخ تولد و وفات  عبارات جایگزینی به کار میرود که هر کدام پیام جانبی جداگانه ای دارند 
مثلا:
آفریده - آرمیده
طلوع دل انگیز - غروب غم انگیز 
آغاز - پرواز
اولین پگاه - آخرین نگاه
لطف او - حکمت او
از حق - به حق
طلوع - غروب
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
باورم نمیشه.امروز جواب آزمون نیروگاه اتمی بوشهر اومد و من ناباورانه در حالی که اصلا در شرایط جسمی و روحی خوبی آزمون نداده بودم ، دعوت به مصاحبه شدم.دعوت به مصاحبه به صورت سه برابر ظرفیت هست ، این یعنی از هر سه نفر یک نفر مشغول به کار خواهد شد ، امیدوارم معجزه بشه و این دفعه مصاحبم رو به خوبی انجام بدم.
خیلی خوشحالم.خییییلی...
فلولهشرکت لوله و ماشین سازی ایران از موافقت هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 200 درصدی خبر داد."فلوله" اعلام کرد:هیات مدیره با پیشنهاد افزایش سرمایه از 50 به 150 میلیارد تومان از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی یا سود انباشته و یا هر دو محل موافقت و مقرر شد گزارش مربوطه تهیه و به هیات مدیره جهت اقدامات بعدی ارائه شود .غفارس
شرکت پگاه فارس مجوز افزایش سرمایه 374 درصدی را گرفت. پگاه فارس سرمایه فعلی را از 24.4 به 115.9 میلیارد تومان می رساند. تامین مال
دانلود فیلم ایرانی نبات با کیفیت عالی
فلیم سینمایی نبات به کارگردانی پگاه ارضی و تهیه کنندگی : هوشنگ نورالهی که در ژانر اجتماعی ساخته شده است. شهاب حسینی، نازنین فراهانی، ستایش محمودی، معصومه رحمتی و تینا اسدی و… از جمله بازیگرانی که در فیلم نبات نقش آفرینی کرده اند. شما می توانید این فیلم دیدنی و تماشایی را از سیایت پیشگام مووی دریافت و دانلود نمایید.
کارگردان : پگاه ارضی
موضوع : اجتماعی
سال تولید : 1396
سال انتشار : 1398
بازیگران فیلم عبارتند ا
پگاه شنبه بود. تن با جان قهر کرده بود. ناز می‌کرد. آمده بود خودش را به شوفاژ کنار تختش چسبانده بود. گرما می‌ستاند و آرام در خود می‌سوخت. جان، آرام نازش را می‌خرید. نوازشش می‌کرد. قهر کرده بود تن و تن در نمی‌داد. جان می‌دانست از چه رنجیده. درد را می‌دانست. تن شک کرده بود. به همه‌چیز. هوا گرگ‌ومیش بود که جان غالب شد. تن به فرمان آمد. فریاد زندگی سر داد. گذشت. 
حالا، شباهنگام سه‌شنبه، جان نمی‌داند. هیچ نمی‌داند. ناگاه می‌راند. ناگاه می‌رنجد. ن
✳️ استخدام شرکت پخش پگاه در تهران
شرکت پخش پگاه (توزیع کننده انحصاری محصولات دلپذیر) در #تهران جهت تکمیل کادر پرسنلی خود افراد واجد شرایط ذیل را استخدام مینماید.
فروشنده حضوری آقا (ویزیتور)حداکثر سن: 32 سالکارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکیسلامت جسمیحداقل مدرک تحصیلی: دیپلمنوع همکاری: تمام وقت
با حقوق ثابت و پاداش فروش (تا دو برابر پایه حقوق) + بیمه و تسهیلات رفاهی تکمیلی
متقاضیان محترم واجد شرایط لطفاً رزومه خود را به نشانی ایمیل مندرج در
دانلود فیلم سینمایی نبات Nabat با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم ایرانی نبات محصول ۱۳۹۶ به کارگردانی پگاه ارضی
کارگردان: پگاه ارضی | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: سال 1398
مدت زمان: 93 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت فیلم: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: هوشنگ نوراللهی
خلاصه داستان:سعید، مرد چهل و چهار ساله‌ای که همسرش را سال‌ها پیش در یک سانحه از دست داده، با دختر دوازده ساله‌اش نبات زندگی آرام و شیرینی ر
نام:اسطوره
ژانر:عاشقانه
نویسنده:پگاه
خلاصه:داستان راجع به دختری ست به نام شادابکه عاشق دیاکو ست اما برادرش دانیار نیز در زندگی اش است.از طرفی دیاکو علاقه ای به شاداب ندارد و دانیار کم کم به شاداب علاقه مند می شود.حال او قسمت دانیار می شود یا دیاکو؟کدامیک از آنها اسطوره اش خواهند شد؟دانیار یا دیاکو؟
دانلود رمان اسطوره
نام فیلم : نبات
ژانر : اجتماعی
زبان : فارسی
تاریخ اکران در سینما : ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
مخاطب : بزرگسالان
پخش : نیکان فیلم – آپ مدیا
 کارگردان : پگاه ارضی
بازیگران : شهاب حسینی ، نازنین فراهانی ، ستایش محمودی ، معصومه رحمتی و تینا اسدی
خلاصه داستان : در فیلم نبات ، شخصیت مردی را به نمایش میگذارد که همسرش را در تصادف از دست داده و به همراه دخترش نبات با مشکلات رو به رو است ، حضور زنی در زندگی آنها اتفاقات دیگری را رخ میدهد و…
برای دانلود قانونی ف
دانلود فیلم ایرانی رقص پا با کیفیت عالی
دانلود فیلم رقص پا به کارگردانی و تهیه کنندگی مزدک میرعابدینی در ژانر اجتماعی ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند مزدک میرعابدینی، ندا صارمی منفرد، حمیدرضا پگاه، افسر اسدی، نگار عابدی نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی  دریافت نمایید.
کارگردان :
موضوع : اجتماعی
سال تولید : 1395
سال انتشار : 1398
محصول : ایران
بازیگران فیلم عبارتند از :
مزدک میرعابدینی • ن
سلام 
دوستان گلم
میریم سراغ دوست بی نظیرم علی رهما
علی رحمانی با لقب هنری علی رهما
متولد 23 بهمن سال 1374
هستش اهل کرج بسیار با استعداد و خوش سلیقه
از سال 90 موسیقی رو شروع کرده خودشم میخونه (رپ - هیپ هاپ - R&B)
هم آهنگسازی میکنه هم میکس و مستر میکنه
هم ساز میزنه پیانو گیتار
آهنگسازی و میکس و مستر هم
تدریس میکنه
تا الان نزدیک به 5 سال استودیو داره 
ناظر رکورد هم هست 
-- آلبوم پگاه
در استودیو علی رهما ضبط شده 
و میکس و مستر آلبوم با علی رهما بوده

آلبو
دانلود رایگان فیلم سینمایی رقص پا
فیلم رقص پا محصول ۱۳۹۵ به کارگردانی مزدک میرعابدینی
کارگردان: مزدک میرعابدینی | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1395 | سال انتشار: 19 دی ماه 1398
مدت زمان: 89 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: محمد احمدی
خلاصه داستان: محمد علی وندی بازیگر، فیلمساز و معلم تاتر، ناامید از مهاجرت به زادگاهش تهران بازگشته تا به همراه همسرش میترا صدری، نقاش، زندگی تاز
شگویا، صبا و غگیلا
معاملات در نمادهای معاملاتی شرکت پتروشیمی تندگویان (شگویا1)، شرکت سرمایه گذاری صباتامین (صبا1) و شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا1) تا اطلاع بعدی صرفا از ساعت 12:35 تا ساعت 13:30 به صورت حراج پیوسته و بدون برگزاری پیش گشایش انجام خواهد شد.
صبا
سرمایه گذاری صبا تامین از برنامه افزایش
سرمایه 200 درصدی از مبلغ 15,000,000,000,000 ریال به مبلغ 45,000,000,000,000 ریال از محل
مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور  اصلاح ساختار سرمایه خبر
عرضه اولیه"وآوا"
چهارشنبه اول آبان ، 25 درصد از سهام سرمایه گذاری آوای نوین شامل 150 میلیون سهم با
محدوده قیمتی 210 تا 216 تومانی هر سهم و سهمیه 250 سهمی هر فرد حقیقی و
حقوقی در بازار دوم فرابورس عرضه اولیه میشود .
غشان
شیر پاستوریزه پگاه خراسان، شایعه منتشره بر افزایش
سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی زمین را تایید کرد ."غشان" اعلام کرد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی
زمین در دستور کار هیئت مدیره قرار گرفته و هرگونه تصمیم گیری در رابطه با
این
فرشاد احمدزاده که به دلیل آسیب‌ دیدگی از تمرینات معاف شده بود، از چهارشنبه هفته آینده در تمرینات سرخپوشان حاضر خواهد شد

گابریل کالدرون هفته آینده برای حضور در اجلاس برترین مربیان آسیا راهی چین خواهد شد

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران دعوت کرد روز جمعه برای حمایت از تیم محبوب خود با حضور در ورزشگاه یادگار امام، به تشویق قهرمان ایران بپردازند

۱۶ سال پیش در چنین روزی؛ پرسپولیس در دیداری پرگل با نتیجه ۲-۸ پگاه را شکست دا
شستا،شگویا،صبا و غگیلا 
معاملات در نمادهای معاملاتی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) پتروشیمی تندگویان (شگویا)،سرمایه گذاری صباتامین (صبا) و شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) تا اطلاع بعدی صرفا از ساعت 12:35 تا ساعت 13:30 به صورت حراج پیوسته انجام خواهد شد.جلسات معاملاتی در نمادهای مذکور بدون برگزاری پیش گشایش خواهند بود.
ادامه مطلب
*منبع مقاله: پورتال جامع علوم انسانی به نقل از پگاه حوزه 1386 شماره 222
**نویسنده:سید حسن اسلامی
***درج مقاله در وبلاگ به معنی تأیید یا رد محتوای آن و نیز موضع رسمی مدیر وبلاگ در باره مکتب تفکیک نمی باشد.
آنچه امروزه به نام مکتب تفکیک شناخته می شود، عنوانی است که برمدرسه
معارفی خراسان نهاده شده و خوش جا افتاده است. مهم ترین ویژگی این مکتب
تاکید آن بر جدایی راه های سه گانه دست یابی به معرفت ؛ یعنی وحی، عقل و
کشف است. از نظر این مکتب، دین، فلسفه وعرفا
سحر به گوش دل رسید نوای طبل آسمانفرشتگان به گرد و من پریده از غلاف جان
پگاه جنگ و خون و آه که بود مژده‌ای به راههمه به گوشه‌ای و مه به قلب خاور میان
چو گردباد دود و مه خزید سوی جان منبه سان دود و مه شدم سوی شما روان روان
"جهان آخرت منم، زمین و ازمنت منم"چنین بگفت و پر کشید جناب مطلق جهان
حضور عشق بود و بس که در میان جان گذشتوگرنه جان چه هست جز عبور نادم زمان
گمان مبر چو آدمی عزیز و فخر عالمیبسی سگان کوچه‌گرد به ساحت فرشتگان
چه واصلان هفت خط، چه خ
بیادت هستم واین شعر گفتن ها بهانه ستغزل گفتن فقط یک گوشه از این حرفهای عاشقانه ستدلم بدجور می گیرد چواز تو دور ومهجورمبخوان حال دلم بنگر که اینها ناله هایی شاعرانه استزدرد دوریت از چشم خونبارم شب وروزموازهجران وغربت شام تارم چون فسانه ستغزلهایم همه مملو زدرد وغربت وعزلتواشعارم همه مرثیه هایی غمگنانه ستسپاهانی ام وعشق وطن دارم چه فرقی می کند من راکه شهرم اردبیل وفارس ، قم یاهگمتانه ستدرآشوبم و بد جوراین  دلم گیر است می دانیواین دلتنگی من
آشنایی با مکان کارآموزی معرفی محصولات کارخانه شیر آیین کار بهداشتی کارخانجات شیر و فراورده های آن روش انتقال شیر به کارخانجات شیر تقلبات در شیر آزمایشگاه دریافت شیر خام پروتئین آفلاتوکسین اندازه گیری چربی شیر )به روش ژربر( تعیین ماده خشک شیر تعیین وزن مخصوص شیر) روش لاکتو دانسی متر( تعیین نقطه انجماد شیر)روش ترمیستور کریوسکوپ( اندازه گیری اسیدیته شیر با سود دورنیک آزمایش جوش اندازه گیری pH تست الکل دستگاه لاکتو اسکن تست بازدارنده میکروبی
این روزا میشه گفت تو بدترین شرایط چند وقت اخیرم :))
اما به طرز عجیب و ناباورانه ای در من نمیبازم ، ادامه میدم بازم ترین حالت ممکن قرار دارم :))
میبینم ، میمیرم ، میخندم و اروم به خودم میگم نوبت جنگ تو هم میرسه :)
یک روزی یک نفر اومد گفت تو نمیتونی ! ادامه نده و امروز اون آدم میاد و از موفقیت هاش میگه ، با خودم میگم اون چطور جرئت کرده که با من از نتونستن حرف بزنه !؟:)
منتظرم باش یک روزی برمی‌گردم و میگم اشتباه کردی :))
امکان نداره پاپس بکشم ، در حالی که ب
در فواصل زمانی 10 تا 15 دقیقه یکهو شهادت سردار یادم می افتد و یکهو باورم نمیشود و یکهو همه خبرها و اتفاقات را از دیروز 7:24 که مطلع شدم برای خودم استدلال می آورم تا باورم شود و باورم می شود و دوباره 10-15 دقیقه بعد روز از نو روزی از نو.
7:24 دقیقه صبح، بیدار شدم و دوستم که در تخت پایینم - خوابگاه - خوابیده بود، دیدم دارد گریه می کند. بی صدا گریه می کرد که دوست سوممان بیدار نشود. گفت حاج قاسم... 
مبهوت و ناهوشیار و منگ خواب گفتم ای وای.. الله اکبر. ناباورانه ت
قارومشرکت قند ارومیه از برنامه افزایش سرمایه 981 درصدی خبر داد."قاروم" در نظر دارد در صورت موافقت سازمان بورس سرمایه فعلی
را از 1.6 به 17.5 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت از دو
محل سود انباشته و سایر اندوخته ها به منظور اصلاح وضعیت ساختارمالی،
ارتقاء نمادمعاملاتی وگسترش سطح فعالیت ازطریق منابع داخلی اعمال خواهد شد.چدن سازانشرکت بورسی چدن سازان از برنامه افزایش سرمایه ۲۵ درصدی از محل سود انباشته خبر داد.غشصفاپگاه اصفهان از برنامه ا
دلم یک دنیای دیگر می‌خواهد. دنیای کتاب‌ها. دنیای قصه‌ها. دنیای جن و پری و جادوگر و غول و اژدها. دنیای اِلف‌ها و ارک‌ها و هابیت‌ها. دنیایی که در آن جادو واقعی باشد. جادو کار کند. بشود ریشه‌ی مهرگیاه را گذاشت توی ظرف شیر و گذاشتش زیر تخت بیمار و هر روز دو قطره خون ریخت توی آن ظرف تا بیمار شفا یابد. دنیایی که در آن همه چیز با خواندن یک ورد، با تکان دادن یک تکه چوب، با یک حرکت دست زیر و رو شود. دنیایی که ته مصیبت‌اش باریدن زالو یا ماهی ماکرل و سارد
دانلود سریال عاشقانه ۲ : سریال عاشقانه در فصل اول خود یکی از بهترین سریال های ژانر عاشقانه در نمایش خانگی شد و طرفداران بسیار زیادی را از آن خود کرد.کارگردانی این سریال به عهده منوچهر هادی و تهیه کنندگی این مجموعه نیز به عهده هومن کبیری است.
خلاصه داستان سریال عاشقانه فصل دوم
داستان سریال عاشقانه در فصل دوم ادامه همان فصل اول است…
بازیگران سریال عاشقانه فصل ۲
محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، حسین یاری ، هومن سیدی ، فرزاد فرزین ، بهاره کیان افشار
دانلود آهنگ های پرویز مشکاتیان
Download Full Album Parviz Moshkatian
دانلود آلبوم ۲۰ قطعه سنتور نوازی در یک فایل زیپ
Download
دانلود آلبوم ۲۰ قطعه سنتور نوازی به صورت تکی
Parviz Meshkatian – 20
دانلود آلبوم ۲۰ سال با سنتور استاد در یک فایل زیپ
Download
دانلود آلبوم ۲۰ سال با سنتور استاد به صورت تکی
Parviz Meshkatian – 20 sal ba santoor
دانلود آلبوم لحظه دیدار در یک فایل زیپ
Download
دانلود آلبوم لحظه دیدار به صورت تکی
Parviz Meshkatian – Lahzeye Didar
دانلود آلبوم پگاه در یک فایل زیپ
Download
دانلود آلبوم پگاه
درباره فیلم
نبات فیلمی به نویسندگی و کارگردانی پگاه ارضی و به تهیه‌کنندگی هوشنگ
نوراللهی محصول سال ۱۳۹۶ ایران است. این فیلم برای نخستین بار در اردیبهشت
۱۳۹۸ در بخش بازار جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمد. در نبات
بازیگرانی چون شهاب حسینی, نازنین فراهانی, ستایش محمودی, معصومه رحمتی,
تینا اسدی به ایفای نقش پرداخته اند .

داستان فیلم
در فیلم نبات ، سعید، مرد چهل و چهار ساله‌ای که همسرش را سال‌ها پیش در
یک سانحه از دست داده، با دختر دواز
خانم باربارا بیتز ۱۲۲۷ صفحه‌ کتاب نوشته با عنوان " معاینات بالینی و روش گرفتن شرح‌حال" که وقتی بخوانی اش _ تازه اگر کامل بخوانی _ یاد میگیری که چه طور از روی ظاهر مریض به مشکل درونی‌اش پی ببری. البته صرفا "یاد میگیری" و اینکه "بتوانی" هم خودش یک پروسه‌ی طولانی چند ساله‌ی سر و کله زدن با بیمارها را می‌خواهد. آن وقت ما ، انتظار داریم همه‌ی آدم‌های اطرافمان_بدون اینکه کتابی در مورد چگونگی شناخت ما خوانده باشند!_ از روی چهره‌مان بفهمند که دردما
دانلود رایگان سریال عاشقانه با لینک مستقیم + فصل دوم عاشقانه
قسمت آخر فصل اول اضافه شد
بازیگران : محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، حسین یاری ، هومن سیدی ، فرزاد فرزین ، بهاره کیان افشار ، مسعود رایگان ، حمیدرضا پگاه ، علیرضا زمانی نسب ، سارا رسول زاده، مهناز افشار و …
خلاصه داستان سریال عاشقانه : سریال اجتماعی که در آن چند زوج جوان با آرامش در حال زندگی هستند ولی با ورود یک زن به زندگی این زوج ها آرامش آنها به هم میریزد… این سریال زیبا هم اکنون ا
عرضه اولیه غگیلا
چهارشنبه 10 اردیبهشت، 34 میلیون سهم شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان در بازار دوم
معاملات فرابورس با حداکثر سهمیه 50 سهمی هر کد حقیقی و حقوقی و در محدوده
12000 تا 12507 ریال عرضه اولیه می شود .
زمان انجام معاملات صبا و شگویا
زمان انجام معاملات از روز چهارشنبه مورخ 1399/02/10 در نماد معاملاتی پتروشیمی تندگویان و شرکت سرمایه‌گذاری صباتامین از ساعت 12:35الی 13:30 و بدون مرحله پیش گشایش انجام خواهد شد.
کفرا
شرکت فرآورده های نسوز ایران مجوز افزا
فصل مهر فصل شکوفه ریزان گلبرگهای گل سرخ زندگی عالمانه و فرهیختگی برای همه جویندگان علم و دانش است فصل مهر فصل تندیس استمرار پایداری و استقامت برای جویندگی است.
چه شعف انگیز است نم نم بارش قطرات علم و دانش و طراوت نسیم روح انگیز  آن برای شکفتن غنچه های اندیشه ی انسانهای به انتظار نشسته در پگاه میلاد فصل علم و دانش چه زیباست فرارسیدن این فصل نورانی و حیات بخش که از گذشته های دور ، نیاکان ما با آمدنش ردای مباهات به تن می کردند و با نگاهی سرشار از
امروز با رضا رفته بودم کوه و تو راه برگشت یاد آرش برهانی افتادممن برعکس سایر استقلالی ها که طرفدار فرهاد مجیدی هستن آرش رو دوست دارماولش که اومد استقلال خیلی اثرگذار بود با سرعت بالاش گل های استقلال رو میساخت اما چون تو چند تا بازی اول موقعیت زیاد از دست داد خصوصا بازی با مس کرمان جناب فردوسی پور که گزارشگر بازی بودن بهش لقب گلنزن دادن و بعد هم همین شد لقبش و اون فصل رو اعتماد به نفسش خیلی اثرگذاشته بوداون فصل رو بد تموم کرد اما فصل بعدش و اما
خونه فرزانه ام. باز هم در همین اتاق که پنجره اش را باز گذاشتم و هوا را درسته می بلعم. من عاشق اتاقی ام که توش پر باشه از احساسات من. حالا که خدا خواست و بعداز مدتها انتظار، خونه خودم نیز اماده شده، میخوام از اتاق خواب خودم همین را بسازم. همین احوال را...
زندگی چقدر ناباورانه ست. و چقدر غیرقابل پیش بینی!! این روزها مدام به سال گذشته فکر میکنم. درست به همین روزها. روزهایی که هنوز مجرد بودم. امروز هفدهم بهمن است. پارسال فقط نُه روز باقی مانده بود تا من
نمیخواهم قضاوت کنم و مدام به خودم تلنگر میزنم شاید راست میگویند!!
بار اول نیست. چندین بار برایم اتفاق افتاده که بخواهم پولی را خورد کنم و به چندین مغازه رفته ام و گفته اند نداریم. همین چند ماه پیش نیاز به پول خورد داشتم. پولم ۱۰ هزار تومانی بود( نخندید) به چندین سوپری که سر و کارشان با همین پول خوردهاست مراجعه کردم و هیچ یک همکاری نکردند. آخر سر گفتم یک آدامس موزی بدین و ۱۰ تومان را دادم و ناباورانه بقیه اش را بهم برگردانند.
امروز پیرمردی سر چهار
١٣٩٧/٨/١۵
ناشناخته‌ها همیشه باورپذیر تر اند. در هر زمان، بی هیچ محدودیتی در هر قالبی می‌گنجند. با تمام چشم‌ها می‌نگرند، با تمام صداها سخن‌ می‌گویند، از تمام صداها شنیده می‌شوند، از تمام راه‌ها می‌رسند، با تمام راه‌ها دور می‌شوند. و من، تمام این مدت با ناشناخته‌ات زندگی کرده بودم؛ ناشناخته ات را با هزاران چهره، هزاران نام، هزاران هویت مجسم کرده بودم. اشک‌هایش را دیده بودم، و لبخندهایش را، حرف‌هایش را شنیده بودم و این ندانستن، اگرچه
زنجیره ای از خواب ها رو مشاهده کردم، که تعبیر شدند از مرگ افراد تا رازهای شخصیشون، خیانت و یک بار هم صحنه یک قتل رو دو هفته قبل از وقوع حادثه دیدم. اغلب خواب هایی که روایت تلخی دارن، تعبیر میشن. مواجه من همیشه ناباورانه ست اما تکرار یک اتفاق باعث میشه نسبت بهش حساس بشی، مخصوصا اینکه یک وقتهایی عذاب وجدان هم داشتم که با اینکه میدونستم کاری انجام ندادم، اصلا چه کاری می تونستم انجام بدم؟! بر چه اساسی؟!
فقط سعی کردم با مطالعه کردن دنیای خواب رو به
#پیشنهاد_مطالعه
در میان شهدا تعدادی با عنوان «شهدای شاخص» نام برده می شوند که برای این شاخص بودن هر کدام دلایلی دارند.
یکی با عنوان دانشمند هسته ای، دیگری با عنوان پدر موشکی، یکی دیگر با عنوان مسیح کردستان، یکی با عنوان نابغه اطلاعات و عملیات، یکی با عنوان شهید راه نابودی اسرائیل و... شناخته شده اند.
اما شهید ابراهیم هادی را می توان شهیدی با شاخصه هایی مانند مردم داری، پهلوانی، ورزشکار متدین یاد کرد، شهیدی که عمر خود را در راه رسیدگی به مشکلا
دانلود فیلم ایرانی نبات با کیفیت عالی
نام فیلم : نباتژانر : اجتماعیمحصول : ایرانسال تولید : ۱۳۹۶کارگردان : پگاه ارضبازیگران: شهاب حسینی ، نازنین فراهانی ، ستایش محمودی ، معصومه رحمتی ، تینا اسدی و …
خلاصه داستان : این فیلم یک ملودرام اجتماعی است که پیش ازاین تنها از بخش بازار جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمد و در این نمایش نیز مورد استقبال منتقدان قرار گرفت.
ادامه مطلب

مصرّانه به این معتقدم که انسانها غالباً شدیدترین زخم زبانها و مایه ریش دل شدنها را از نزدیک‌ترین افرادشان، خانواده و دوستانشان، می‌بینند و میشنوند. حرفهایی که در قالب نصیحت بوی شماتت میدهند و قضاوتهایی که گاه به جای تشریح موقعیّت و راه و کار، نمکی بر زخم و تیغی برای گشوده‌تر شدن جراحت میشوند.. و از این نکته نباید غافل بود که دیدن سردی نگاه در چشم کسی که دوستش میداری و دوستش میپنداری از آتش خشم و نفرت صد پشت دشمن گدازنده‌تر و پذیرشش بر
مقدمهچرایی قیام عاشورا، از پگاه شکل گیری این نهضت سترگ، توجه دانشمندان و احیاگران دینی و مصلحان سیاسی و اجتماعی را به خود معطوف ساخته و در شمار مهم ترین پروژه های پژوهشی تحلیلگران و ژرف اندیشان قرار گرفته است .این رخداد از جهت انگیزه، ابزارها و شیوه های به کار گرفته شده در آن، به موضوعی جاودانه برای نظریه پردازی مبدل گشته و در طول تاریخ انسان های حقیقت جو و ژرف اندیش را به کشف ناگفته های خود فرا خوانده است تا با توجه به توان علمی و ذوق سلیم خ
دانلود فیلم سینمایی اتاق تاریک The Dark Room 
فیلم ایرانی اتاق تاریک ۱۳۹۶ به کارگردانی سید روح الله حجازی
کارگردان: روح الله حجازی | ژانر: درام، اجتماعی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: سال 1397
مدت زمان: 110 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال 
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | پخش از موسسه فرهنگی سوره
خلاصه داستان:فرهاد (ساعد سهیلی) و هاله (ساره بیات) فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده‌اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آن‌ها را در مواجهه با مسایل جدید
خب.. چند روز پیش یه تست هوش هیجانی (EQ) دادم و فکر میکنی نتیجه چطور بود؟ به طرز ناباورانه ای افتضاح!
و بله، من همیشه میدونستم و همیشه هم بهم یادآوری میشه که از هوش هیجانی و توانایی های مربوط به ارتباطات اجتماعی بهره‌ی چندانی نبرده‌ام. ولی وقتی معیار های هوش هیجانی بالا رو میخونم به نظر یه جای دیگه هم میلنگه. انگار بیشتر از اونکه تو این مسائل ضعیف باشم، نسبت بهشون مقاومت میکنم...فردی که EQ بالا داره یعنی آگاهی زیاد و کنترل زیاد روی احساسات خودش و
داستان بهرام و کنیزک چینی
روزی از روزها بهرام سوار بر اشقر، به‌همراه افراد خود به شکار رفته بود. یکی از این افراد کنیزک چینی محبوب بهرام بوده؛
داشت با خود کنیزکی چون ماه … چست‌وچابک به هم‌رکابی شاه
فتنه‌فامی هزار فتنه در او … فتنه شاه و شاه فتنه در او
بهرام در این شکارگاه مهارت خود را در کشتن و اسیرکردن گور به‌رخ می‌کشد. کنیزک چینی به پادشاه چنین می‌گوید که این مهارت تو بر اثر تکرار و تمرین به‌دست آمده و نشان از زورمندی تو نیست. بهرام که
باخشم هلش داد، پاش پیچ خورد، نزدیک بود ازپله ها بیافته، مثل برق بازوی محسن رو گرفتم، و باچشمهای اشکی به صورتش، سرم رو به نشانه‌ی نه‌تکان دادم:
- اون ارزشش رو نداره دردت به جونم، بس کن، نمی‌خوای که بخاطر یه آدم ناچیز توی دردسر بیافتی.
محسن که تمام بدنش از شدت خشم می‌لرزید، نعره زد:
-این بی‌آبروی همه جایی به چه جراعتی پاش رو گذاشته توی این خونه ومی‌خواد اسمتو به زبون نجسش بیاره؟! هــان.
دستم رو پس زد، انگار دیونه شده بود و به جنون رسیده بود،
رمان اسطوره       
نویسنده:پگاه  ژانر: عاشقانه-اجتماعی   تعداد صفحات:681
خلاصه:دانلود رمان اسطوره زیر باران…زیر شلاق های بی امان بهاره اش…ایستادم و چشم دوختم به ماشینهای رنگارنگ وسرنشین های از دنیا بی خبرشان…! دستم را به جایی بند کردم که مبادا بیفتم و بیش از این خردشوم…بیش از این له شوم…بیش از این خراب شوم …!صدای بوق ماشینها مثل سوهان…یا نه مثل تیغ !….یا نه از آن بدتر…مثل یک شمیشیر

ادامه مطلب

همشهریان عزیز

صاحب این سفره و این منزل ( حاج فریدون محمدی ) چهل روز است که دیگر در میان ما نیست ، حاج فریدون ناباورانه و مظلومانه با ما خداحافظی و برای همیشه از روستای الکران رفت ،اما روستای الکران و اهالی آن روستا ، نیکیها و خدمات او را فراموش نخواهند کرد  ، در این چند سال اخیر او منشآء خیر و برکتهای زیادی برای زادگاه خود بود ، او همواره با اینجانب در تماس بود و در این مدت جهت حل بعضی از مشکلات روستا پیش قدم بود ، راه قبرستان روستا را با

باید بنویسم از این روزهای ساعت پنج صبح بیدار شدن و دویدن و غذا را نجویده قورت دادن,این روزهای اضافه وزن و دوری و دلتنگی تمام دنیا و این روزهای سیزده چهارده ساعت درس خوندن...من این روزها رو با این عکس دوام آوردم...با این امید...با این شوق...
هرچند این بیمار بخاطر آمبولی چربی چندساعت بعد از جراحی طولانی و سخت اکسپایر شد و من هنوز حیرت و اندوه استادم رو بعد شنیدن این خبر و دویدنش تا بخش و فحاشی همراه های بیمار که ناباورانه به جسد پسرک جوان شو
پ.ن.1: اگه نخونیدش چیزیو از دست نمی‌دین! این متن‌ها رو برای خودم می‌نویسم که بعده‌ها یادم بیاد چه‌ها کردم توی این ماه :)
---------------------------
عمیق‌تر درگیر شدن تو گروه DeArc و طراحی حرفه‌ای آموزش‌های شخصیت شناسی در سطوح مختلف...
اینترنت وصل شد :)))!
شخصیت پردازی هیرکان تهامی با صادق..
حامی طلبی هرا-گونه‌ی یه دوست :)
بانک رفتن و ریختن پولایی که اشتباه شده بود به حسابم (امیدوارم بعدا خودم بفهمم چی نوشتم :دی)
آموزش MBTI به بچه‌های سایه ^_^
خوندن رشد بصورت هف
جلوی آینه تند تند موهامو با یه دست کردم تو و با اون دستم سعی کردم کلاسورم رو زیر بغلم نگه دارم ... از زور هیجان داشتم خفه می شدم ... موهای بلوطی رنگم مدام از زیر دستم فرار می کردن و باز می افتادن بیرون ... با حرص گفتم:- مثل موی گربه! آخرم همین روز اولی اخطار می گیرم ...داشت دیرم می شد ... زدم از خونه بیرون ... خدا رو شکر که مامی رفته بود با دوستاش باغ پاپا هم نبود ... تکلیف وارنا هم که مشخص بود دیگه ... همیشه خونه خودش بود ... ما رو آدم هم حساب نمی کرد ... مانتوی ب
سلام سلام :)
خوب حالم بهتر خداروشکر، و دارم خوب پیش میرم، و تریون وهمکارا هم ازمن عذرخواهی کردن من نبخشیدم ولی نادیده میگیرمشون کلا و دارم کار خودمو میکنم و نتیجه اش هم به زودی میبینم، همزمان توی دوتا چالش افتادم، یکیش گروهی که بهتون در پشت قبل گفتم و ایجاد عادات مثبت توی وجودمون هست و دیگری هم من دوسه سالی بود دلم میخواست یه کلاس شبکه سازی شرکت کنم، که به ارتقا شغلی وشخصیتی ادم کمک میکنه که با کیا لینک بشم با کی نشم! من ارتباطات اجتماعی قوی د
گفتگوی های ذهنی آدمها گاهی معطوف میشه به یه نفر گاهی یا چند نفر . یه زمانی میرسه و اون آدمها نیستن تا به حرفهات گوش بدن و تو یه خلا بزرگ تو وجودت حس می کنی.
این کشف جدید من بوده در مورد خودم. من یادم رفته بود اونی که باید باهاش حرف بزنم کسی نیست جز خودم.من عادت کردم توی ذهنم با صبا و مریم و مریم حرف بزنم و اون حرفها هم سعی کردم به صورت مستقیم به خودشون هم بگم(الان فهمیدم دلیل اینکار من این بوده که همه حرفهای ذهنی من با اونها و برای اونها بوده پس به
دانلود رایگان فیلم سینمایی مواجهه
فیلم ایرانی مواجهه به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر
کارگردان: سعید ابراهیمی فر | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1383 | تاریخ انتشار: 4 فروردین ماه 1399
مدت زمان: 78 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: ایرج تقی پور
خلاصه داستان: اشیاء بیشتر از مردم دوام می آورند. دو چاقو پس از نزدیک به یکصد سال بار دیگر با هم مواجهه می‌کنند. کسی چه می‌داند، شاید این مواجه
کارگردان : مزدک میرعابدینی
ژانر : اجتماعی، خانوادگیسال تولید : 1395سال انتشار : 1398مدت زمان : 89 دقیقهکیفیت ویدئو : WEB-DLفرمت : MP4تهیه کننده : محمد احمدیخلاصه داستان : محمد علی وندی بازیگر، فیلمساز و معلم تاتر، ناامید از مهاجرت به زادگاهش تهران بازگشته تا به همراه همسرش میترا صدری، نقاش، زندگی تازه ای را شروع کنند اما جستجو برای پیدا کردن خانه ای مناسب و کنجی آرام غیر ممکن به نظر می رسد؛ کودکی در راه است…
بازیگران : مزدک میرعابدینی، ندا صارمی منفرد
#راز_باران
همه تلاشمبیهودگی فرار از تو بود!تو که تکرار کنان می کشی در من نفسمن در کدامین لحظهدر کدامین شعرتوانسته ام رهایی از تو را ؟
ابعاد شعر منبه پهنای نگاه توستشعری که خواهد رسید در چشمان تو به ابدیتشعری که کودکی خواهد شدو در آغوش تو آرام خواهد گرفت روزی!و من ایمان دارمبه پیامبری دل های ساده!

به قلب من بیاور زندگی رابهتر باش با منمهربان‌تر از همیشه هابا من که تو را خوب تر از خودت می شناسم!تو آنقدر نزدیکیکه نفس هایت را من می کشم در خواب ه
مردی از جنس نور نویسنده: سیدمهدی شجاعی انتشارات نیستان
مردی از جنس نور : روایتی از شرح بزرگترین تحریف و انحرافات در عالم..بشدت متفاوت

مردی از جنس نورنویسنده: سیدمهدی شجاعیانتشارات نیستان
معرفی:
سلیم: این کتاب، شرح بزرگترین تحریف و انحرافات در عالم است. من این کتاب را نه با مرکب و قلم، که با خون و استخوانم نوشتم…(ص۱۲۰)یه رمان متفاوت تر از اون چیزی که فکرشو می کنی…
خلاصه:
سلیم ابن قیس هلالی از اصحاب حضرت رسول(ع)است که کتابی بسیار ارزشمند دارد

نقد رمان اسطوره: نویسنده، قوانین بشری را جانشین قوانین الهی می کند.
نقد رمان اسطوره نوشته ی پگاهاسطوره فراتر از عالم ماده است.کسی که شبیه آرزوهاست.دست نیافتنی است.کسی که در خوبی ها سرآمد است.کسی که بی نظیر است.اسطوره، نشانه ی راه است.آنقدر متفاوت است که ذهن و دل را به تسخیر در می آورد.باید مجسمه اش را ساخت.
رمان می خواهد شخصیتی به نام « دیاکو » را اسطوره معرفی کند.دیاکو جوانی کرد است، که در جریان جنگ کودکی هشت ساله بوده است.مقابل چشمان او و ب
سلام :)
1. در ازمایشگاه مدرسه وا بود ، منم فضول عالمین. از بیرون دیدم یه چیز عجیبی رو میزه. جییییییییغ زدم سبااااا سبااااااا بیاااااااا سبااااا. دو تا دونه فحش هم چسبوندم تنگش چون سبا نمیومد :| بعد همینجوری عربده کشان سرمو بردم تو ازمایشگاه دیدم عه یه پسره با چشمای این شکلی o.O با پرای ریخته داره نگام می کنه. مثکه بنده خدا برای تعمیرات اومده بود. از اون خنده های شیطانی کردم بخاطر اون قیافه مضحکی که بخاطر اسکل بازیای من پیدا کرده بود، اون چیز عجیبو
 شگفتا که خورشید ظفر همیشه از مغرب انتظارها طلوع می کند! و شفق سرخ عشق، هر شب قبل از نافلۀ پگاه بر پیشانی شقایق ها می درخشد!
شگفتا که بهار هم بعد از سکوت سرد زمستان می روید!
شگفتا و شگفتا از قافلۀ بیداری که هرچه می گدازند، رنگ نمی بازند!

پ.ن:به قول شیرازی ها جای شما سبز. امروز، نماز جمعۀ تهران به امامت خامنه ای عزیز در جهان شگفتی آفرید... با حضوری وجدآفرین، شورانگیز  و حرکت زا...!!
شگفتا که خورشید ظفر همیشه از مغرب انتظارها طلوع می کند! و شفق سرخ عشق، هر شب قبل از نافلۀ پگاه بر پیشانی شقایق ها می درخشد!
شگفتا از بهار، که در سکوت سرد زمستان می روید!
و شگفتا از قافلۀ بیداری که هرچه می گدازند، رنگ نمی بازند!

پ.ن:به قول شیرازی ها جای شما سبز. امروز، نماز جمعۀ تهران، در جهان شگفتی آفرید... با حضوری وجدآفرین، شورانگیز  و حرکت زا...!!
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا۲۳در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
 سوره مبارکه الأحزاب آیه ۲۳

درست است قلبمان له شده
درست است آتش گرفته
درست است ه
بسم الله
تولد پوریا بود.سامان من پوریا مهرداد پرن فاطمه مهدیس پگاه.شیرینی و چایی و حرف و عجله.بد نبود و بیرون رفتن و فضای سنگین و رسیدن به خانه و بی حوصلگی آخر سالی.آخر سال شده و اوضاع مردم به هم ریخته است.باید باهوش عمل کنم و یک فکر درست درمان بکنم.برای اینکه بشود یک کاری کرد.باید رشد کنم و بیشتر بنویسم و تاثیر گذار تر شوم.تاثیر از خود من باید شروع شود و بعد پخشش کنم.با بودن با آدم ها نمیشود کاری کرد.پیشرفت نمیکند آدم.وقت و انرژی آدم را میگیرند.ب
دانلود فیلم سینمایی رقص پا Foot Work با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم رقص پا محصول ۱۳۹۵ به کارگردانی مزدک میرعابدینی
کارگردان: مزدک میرعابدینی | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1395 | سال انتشار: 1398
مدت زمان: 89 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: محمد احمدی
خلاصه داستان:محمد علی وندی بازیگر، فیلمساز و معلم تاتر، ناامید از مهاجرت به زادگاهش تهران بازگشته تا به همراه همسرش میترا صدری، نقا
قسم هایی ز قاسم ها رسیده
                                                  که قاسم(ع)بر شهادت ها دمیده
قسم قاسم سلیمانی ز خونت
                                                   شهادت ها  نفس از ظلم بریده
-------------------------------------------------------------------------------

قسم قاسم(ع) قیامت ها به راه است
                                             شهادت ها به راهت هم گواه است
قسیم النار و الجنه علی(ع) وار
                                             شهادت ها اشارت بر پگاه ا
سرآغازش همچون سرانجامش تنها نغمه ای بی صدا است . آوایی راستین که زلف های
پریشان را آراسته می کند و جامه ی تاریکت را روشنی می بخشد . مرا شیدای خود ساخت .
به من آموخت که چگونه برنایی راستی درونم را جاودان سازم.
چون شفقی است که بدون هیچ کلامی مژده ی پگاه را می سراید. تنها چهره اش را
نمایان می کند و تو می بینی...
همانند خانه ای آرام برای مردمان است تا در منزل اَمنش اشتباهاتشان نمایان
گردد. کاش برای هم خانه ای امن بودیم تا بر اشتباهاتمان چیره می شدیم و د
دانلود فیلم رقص پا با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی رقص پا با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم رقص پا
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1395
کارگردان : مزدک میرعابدینی
بازیگران: مزدک میرعابدینی ، ندا صارمی منفرد ، حمیدرضا پگاه ، افسر اسدی ، نگار عابدی ، مهری آل آقا ، محمود نظرعلیان ، نقی سیف جمالی ، فیروز شیبانی ، عباس احمدی مطلق ، سعید آرمند ، واهیک خچومیان ، سام دانشور ، نوید جهانزاده ، نازیلا اقبال ، محمدعلی نوروش اوغلی ، مه
خب من این ترم یک درس کامپیوتری برداشتمبه نام ای پی . از یک جا به بعد پروژه هاشو نزدم و هیچ  غلطی نکردم براش . حذفش هم از روی حماقت نکردم . 
از طرفی اون 13 واحدی که از برق داشتمم گند زدم . به شکل ناباورانه ای میان ترم ها رو افتضاح دادم .هم کم درس خوندم هم بشدت اختلال تمرکز داشتم و هم یک سوهان روح روانی داشتم که خدا رو شکر از دستش راحت شدم .
الآنبه احتمال بسیار بسیار زیاد سگیگنالمو میوفتم اون درس کامپیوتریه رو هم و برای اون کامپیوتریه باید پول هم بدم .
چقد وقته ننوشتم اینجا.
عیدتون مبارک :)
حالا که بعد این همه وقت اومدم اینجا خوبه بیلان سالی ۹۷ رو بنویسم. بلخره همیشه نوشته بودم دیگه.
پارسال بعد از کنکور دقیقن همون روز، اول رفتم پیش میم که از توییتر با هم دوست شدیم و چایی مایی خوردم پیشش، مثلن جشن گرفتیم که تموم شد و اینا. بعدشم رفتیم خونه فامیلامون. 
از کل سه ماه اول سال فقط همین یادمه.
تابستونشم خیلی کار خاصی نکردم. واقعن یادم نیس اصن. فقط یادمه با پگاه که بعد از چند سال اومده بود ایران رفتیم ب
برا فردا مشق دارم ولی دلم نمیخواد بنویسم. میگم فوقش یه نمره‌ست دیگه. اصلا رو نمره‌ی این درس حساب نمیکنم. اصلا هم ازش خوشم نمیاد. فقط پاس شم بسه. البته میخونم که تا جمعه حل کنم تمرینشو. ولی اینکه الان فشرده بشینم به حل کردنش اصلا حوصله‌شو ندارم تو این وضعیت. استاده امسال از کانادا اومده. من اگه جاش بودم همین فردا با اولین پرواز برمیگشتم کانادا. واقعا به چه امیدی برگشته؟ ( البته اگه دو هفته پیش بود می گفتم تصمیم درستی گرفته)
نمیشه فهمید چی به چیه
دانلود فیلم مطرب
فیلم ایرانی مطرب که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در تاریخ امروز به طور مفصل به معرفی فیلم ایرانی مطرب همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان و عکس فیلم خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد ابزار همراه باشید.
اینفوگرافی فیلم سینمایی مطرب مصطفی کیایی
کشور: ایران
زبان: فارسی و ترکی استانبولی
هزینهٔ فیلم: پنج میلیارد
چرا البرز؟
البرز معتبر است. بیست بیش از بیست سال سابقه درخشان در کرج و خدمت رسانی به هموطنان از تمامی نقاط کشور از جمله تهران، اهواز، سمنان، تبریز و ... ما را به نقطه ی اطمینانی در ترجمه رسمی تبدیل کرده است. مترجم رسمی قوه قضاییه در البرز حضور مستمر دارد و تایید دادگستری و وزارت امور خارجه را ما برای شما انجام میدهیم. 
البرز در دسترس است. دفتر ما در میدان آزادگان کرج کاملا سرراست و در دسترس شما عزیزان است. 
البرز با تکنولوژی همراه است. دفتر ما
دانلود سریال Mrs America با لینک مستقیم
فصل اول سریال Mrs. America با کیفیت عالی
قسمت 4 فصل اول قرار گرفت
دانلود سریال Mrs America
مشخصات سریال
منتشر کننده : یوز دی ال
نام فیلم : Mrs. Americaلینک IMDB : کلیکژانر فیلم : بیوگرافی , تاریخی , دراممحصول کشور : USAبازیگران : Cate Blanchett , Elizabeth Banks , Rose Byrne , Uzo Adubaکارگردان :سازندگان : Dahvi Wallerتاریخ انتشار : 2020امتیاز : 7.7تعداد ارا : 15بالاترین امتیاز : 10.0کمترین امتیاز : 1.0زمان فیلم : ساعت و دقیقهرده بندی سنی : TV-MA
خـلـاصــــه داسـتـا
قسمت 4 فصل اول قرار گرفت
دانلود سریال Mrs America
مشخصات سریال
نام فیلم : Mrs. Americaلینک IMDB : کلیکژانر فیلم : بیوگرافی , تاریخی , دراممحصول کشور : USAبازیگران : Cate Blanchett , Elizabeth Banks , Rose Byrne , Uzo Adubaکارگردان :سازندگان : Dahvi Wallerتاریخ انتشار : 2020امتیاز : 7.7تعداد ارا : 15بالاترین امتیاز : 10.0کمترین امتیاز : 1.0زمان فیلم : ساعت و دقیقهرده بندی سنی : TV-MA
خـلـاصــــه داسـتـا
قسمت 4 فصل اول قرار گرفت
دانلود سریال Mrs America
مشخصات سریال
خـلـاصــــه داسـتـا
قسمت 4 فصل اول قرار گرفت
دانلود سریال Mrs America
مشخصات سریال
خـلـاصــــه داسـتـا
سریال گیله وا رو ببینین. هر شب شبکه ی 3 ، حوالی ساعت 9 شب.
حداقل میشه گفت به شعور مخاطب احترام گذاشتن و مثل ستایش ملت رو یه مشت .... فرض نکردن.
هر چند بازیگرها چون گیلک نیستن نمی تونن نقش یک گیلک رو واقعا ایفا کنن. اما خب رفتار غلیظ رو اگه بخوان نشون بدن احتمالا فقط مخاطبشون همین گیلانی ها باشن و برای بقیه ی قومیت ها جذابیت نداره.
اما نکات خوبی رو رعایت کردن:
گیلک ها غذا رو با دست میخورن. مخصوصا غذاهای محلی رو. در زمان های قدیم از قاشق به ندرت استفاده
فیلم سینمایی کمدی عاشقانه «سینما شهر قصه» به نویسندگی و کارگردانی کیوان علیمحمدی و علی اکبر حیدری در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شدپوستر این فیلم با طرحی از احمد غلامی منتشر شدبازیگران: حامد کمیلی، آناهیتا درگاهی، بابک کریمی، فرخ نعمتی، سیاوش مفیدی، رویا میرعلمی، فریبا جدیکار، سیاوش پورخلیلی. با حضور: حمیدرضا پگاه و علی اوجی، با یاری: افشین هاشمی، با هنرمندی: هدیه تهرانی و زنده‌یاد جمشید مشایخی

لیست عوامل اصلی فیلم سینم
مشکل از وقتی شروع شد که بچه بودم و این تفکر که «اگه کسی بهت توی خیابون زل زد، تو نگاهش نکن و سرتو بنداز پایین» به‌جای تفکرِ «اگه کسی چپ چپ نگاهت کرد توام زل بزن تو چشمش چون از خودت مطمئنی که مشکلی نداری» داشت توی مغزم کم‌کم رسوب می‌کرد. و رسوب کرد. نه‌ فقط رسوب. یه‌جوری انگار کل مغزمو گرفت. کوتاه اومدن و حرف‌گوش‌کن بودن کم‌کم و به‌تدریج رفت لایه‌های آخر مغزم و درواقع بایگانی شد. ولی حقیقتش رو بخواین، زندگی، مدرسه، جامعه، دفتر معلما، لواز
جسارت زشت عایشه به حضرت فاطمه و ام المومنین خدیجه سلام الله علیهما و عصبانیت و پاسخ کوبنده حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله به او
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
١١۶- حدثنا محمد بن الحسن بن أحمد بن الولید رضی الله عنه قال: حدثنا محمد بن الحسن الصفار، عن أحمد بن محمد بن خالد قال: حدثنی أبو علی الواسطی، عن عبد الله بن عصمة، عن یحیى بن عبد الله، عن عمرو بن أبی المقدام، عن أبیه، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: دخل رسول الله صلى الله علیه وآ
و دیشب شلوغ بود 
و با دو همراه ِ دو نفر، شدید دعوام شد 
و بعد دو همراهِ دیگه ی هردو، ازم تشکر کردن و بعد خود اون دو نفر اومدن هم عذرخواهی و هم تشکر (نفر اول یک خانم بود و نفر دوم یک آقا) که منم از اون آقا بابت لحن بدم عذرخواهی کردم اما دلیل ته دلم این بود که اون آقا آشنای یکی از دوستان بود و اون آقا هم لحظه ای آروم شد که فهمید من دوست پگاه خانمم! خخخخ 
دیشب نخوابیدم 
نخوابیدم! 
ساعت سه صبح به آبدارخونه مون رسیدم و چای خوردم و از تو یک قابلمه!! یک تکه

سوالات ثبت نام کارگزاری +جواب(جهت دانلود کلیک کنید)

سوالات ثبت نام کارگزاری   آگاه
سوالات ثبت نام کارگزاری   پارسیان
سوالات ثبت نام کارگزاری   بانک ملت
سوالات ثبت نام کارگزاری   بانک سپه
سوالات ثبت نام کارگزاری   بانک پاسارگاد
سوالات ثبت نام کارگزاری   بانک صادرات
سوالات ثبت نام کارگزاری   حافظ
سوالات ثبت نام کارگزاری   مفید
سوالات ثبت نام کارگزاری   بانک کشاورزی
سوالات ثبت نام کارگزاری   تامین سرمایه نوین
سوالات ثبت نام کارگزاری   تد
جشن ولادت حسن عسکری(ع) رسیداز لطف حق برای بشر گوهری رسیدبر کشتی نجات بشر لنگری رسیدای شیعیان برای شما دلبری رسید
ما در نماز عشق به تو اقتدا کنیمیعنی به پیش مقدم تو جان فدا کنیم
دنیا به یمن مقدم تو گلستان شدهشادی برای اهل جهان رایگان شدهلبریز عشق قلب همه شیعیان شدهنام تو نقل محفل اهل جهان شده
دلهای شیعیان همه لبریز نور توستچشمان شیعیان همه فرش عبور توست
با افتخار کعبه کند استلام توبا شوق و ذوق جمع ملائک غلام تومانند آیه آیه ی قران کلام توتسبی
زمانی نه چندان دور آذربایجان در مسیر تبدیل شدن به دبی دوم بود. تا اینکه با افت قیمت‌ نفت این کشور در سال ۲۰۱۴، آذربایجان از جایی گران به مقصد سفری تبدیل شد که به طرز ناباورانه‌ای مقرون‌به‌صرفه است. در ادامه با تیک بان همراه باشید تا متوجه شوید که سفر به آذربایجان با بلیط خارجی ارزان قیمت برای یک تعطیلات خاطره‌انگیز در سال ۲۰۱۸ چقدر برایتان آب می‌خورد.
قبل از سفر
در مقایسه با دیگر مقاصد، نسبتاً پروازهای کمتری به آذربایجان وجود دارد. بیشت
یکی از گروه‌هایی که در سال‌های اخیر در مباحث مهدویت مورد توجه قرار گرفته، گروه موسوم به «انجمن حجتیه» است. این گروه به وسیله شیخ محمود ذاکرزاده تولایی معروف به شیخ محمود حلبی (1376 - 1279 ه .ش) با همکاری سیدرضا آل رسول، سید محمدحسین عصار، سید حسین سجادی، غلامحسین حاج محمدتقی که عمدتاً تاجر بودند، تأسیس شد.اگرچه اغلب اعضای‌این‌گروه‌ازسطح سواد بالایی برخوردار بودند؛ با این حال حضور روحانیون در این گروه کم‌رنگ بود. این‌امر ممکن‌است به دلیل ح
نمونه سوالات ثبت نام کارگزاری بهمراه پاسخ (ثبت نام)سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )
نمونه سوالات ثبت نام کارگزاری بهمراه پاسخنامه (ثبت نام آنلاین)
نمونه سوالات کارگزاری
سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )
سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )

سوالات ثبت نام کارگزاری  
کتابی که با خواندن هر ورقش ، اشک شوقی از گوشه چشمت بر می خیزد که حاصل خاطرات عرفانی شهید احمد علی نیری است.
پیشنهاد میکنم این کتاب راخریداری کنید و مطالعه کنید. 
عارفانه نامی است که برای این کتاب انتخاب شده است.
آنچه در ادامه می‌خوانید داستانی از این شهید بزرگوار در این کتاب است.

یه روز با رفقای محل و بچه های مسجد رفته بودیم دماوند.
همه رفقا مشغول بازی و سرگرمی بودند.
یکی از بزرگترها گفت: احمد آقا برو این کتری رو آب کن و بیار تا چای درست کنیم؛
نمونه سوالات ثبت نام کارگزاری بهمراه پاسخ (ثبت نام)سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )
نمونه سوالات ثبت نام کارگزاری بهمراه پاسخنامه (ثبت نام آنلاین)
نمونه سوالات کارگزاری

سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )

سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )

سوالات ثبت نام کارگزاری   ب
#شعر_مهدوی

آماده می شوم غزلی را بنا کنم
در شور عشق، قافیه ای دست و پا کنم
باز از شرابِ دوست شدم مست و بی قرار
باید که پیر میکده ها را صدا کنم
میخانه ای برای دلم جور کرده ام
تا رازِ سرخوشیِّ خودم بَر مَلا کنم
رازی که گفتنش همه را مست می کند
وقتش شده بگویم و خود را رها کنم
پس اهل میکده! همه سر تا به پای، گوش
تا خوب حقِّ مطلب خود را ادا کنم
از راه آمده قمرِ آخرالزَّمان
یعنی امام عصر، همان حیدرالزَّمان
از راه آمده ست رسانَد پیام عشق
از راه آمده ست که ب
دانلود فیلم مطرب 
فیلم ایرانی مطرب که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در تاریخ امروز به طور مفصل به معرفی فیلم ایرانی مطرب همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان و عکس فیلم خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد ابزار همراه باشید.
کشور: ایران
هزینه? فیلم: پنج میل
دانلود فیلم مطرب 
فیلم ایرانی مطرب که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در تاریخ امروز به طور مفصل به معرفی فیلم ایرانی مطرب همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان و عکس فیلم خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد ابزار همراه باشید.
کشور: ایران
هزینه? فیلم: پنج میل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ سالار کمپرس